doktor2h

Renty i zadośćuczynienie

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w wypadku i z tego powodu jesteś osobą niepełnosprawną, to zapewne wiesz, że należy Ci się renta i odszkodowanie. Ale czy wiesz także, iż należnych Ci świadczeń może być znacznie więcej oraz że 95% wypłacanych odszkodowań jest zaniżonych? Nasz zespół prawników bezpłatnie sprawdzi czy otrzymałeś wszystkie należne Tobie świadczenia oraz czy wartość tych już wypłaconych nie została celowo zaniżona.

Jeżeli niepełnosprawność jest skutkiem wypadku to najprawdopodobniej przysługuje Ci wiele roszczeń, o których ubezpieczyciel Cię nie poinformował, a często są to bardzo wysokie kwoty. To my pomożemy Tobie je odzyskać.

Wygrywamy sprawy, w których wypadek miał miejsce nawet w latach siedemdziesiątych lub wcześniej. Być może Twoje zdrowie pogorszyło się przez złą diagnozę lekarską lub źle dobraną protezę? Daj sobie pomóc. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i otrzymasz od nas informację jakie świadczenia się Tobie należą.

Nie wiesz czy należy się Tobie renta po wypadku?

Sprawdź jak możemy ci pomóc


Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Umów się na bezpłatną konsultację

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia

O nas

Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

Grupa EuCO zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2004 roku wywalczyliśmy ponad 3 mld zł dla 355 tysięcy osób. Współpracujemy z 40 tysiącami agentów w całej Polsce. Od 2010 roku akcje EuCO są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasza skuteczność

  • Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy80%
  • Odszkodowania z tytułu wypadków w pracy69%
  • Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiego60%
  • Odszkodowanie z tytułu błędu medycznego90%

Poznaj nasz zespół